Teknoloji Haberleri, Oyun Haberleri, Mobil Haberler

Epic Games Kupon Nedir, Nasıl Kullanılır?

0 334

Epic Games Kupon Nedir, Nasıl Kullanılır?

Epic Games kuponu, Epic Games mağazasından gerçekleştirilecek satın alma işlemlerinde kullanabileceğiniz bir indirim kuponudur. Epic Games kupon indirim miktarı, kupon üzerinde açıkça gösterilmektedir.

Epic Games kuponlarının kullanımı ise oldukça kolaydır. Bu işlem için öncelikle kuponu satın almalısınız. Ardından kupon ile ödeme yapmak için ödeme aşamasına kadar gelmiş olmanız gerekmektedir. Bu aşamada Epic Games kuponunuzda belirlenen miktar kadar indirim uygulanacaktır. Epic Games kuponlarının kullanımına dair bilinmesi gereken en önemli husus, kuponların miktarına göre belirlenen ücret tutarının üstündeki alışverişlerde kullanılabilecek olmasıdır.

Epic Games – Wikipedia 

Epic Games Kupon Nasıl Alınır?

Epic Games kuponu almak için öncelik Epic Games hesabına giriş yapmanız gerekmektedir. Epic Games hesabınızı açtıktan sonra ekranda yer alan “EPIC KUPONUMU AL” sekmesine tıklayarak kupon sahibi olabilirsiniz.

Bunun yanında butona tıklamamanız durumunda da kupon elde etme şansınız kaybolmamaktadır. Bu durumda kampanya süresi içerisinde satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde Epic Games kuponunuz otomatik olarak hesabınıza tanımlanmaktadır. Hatta firm, herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmemiş olsanız dahi, ücretsiz bir oyun indirme işlemi yaptığınızda kuponunuzu otomatik olarak hesabınıza tanımlamaktadır.

Epic Games Kuponlarının Son Kullanma Tarihi Var Mı?

Epic Games kuponlarının son kullanma tarihi konusunda belirlemeler firma tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamda Epic Games tarafından sunulan kuponlar için her kampanya dönemine ait ayrı bir son kullanma tarihi belirlemesi bulunmaktadır.

Firma Epic Games kupon son kullanma tarihlerini gün, ay, yıl ve saat olarak belirlemektedir. Kullanıcı süre sonunda kuponunu kullanmamış olursa kullanma hakkını kaybetmektedir. Bu nedenle hesabınıza tanımlanan kuponun son kullanma tarihi hakkında bilgi sahibi olmanız faydalı olacaktır.

Epic Games kupon
Epic Games kupon
Epic Games Kuponları ile Neler Satın Alınabilir?

Epic Games kuponları ile satın alınabilecekler, oyun severler tarafından en merak edilen konulardan birisidir. Pek çok kişi kuponları mod yükseltme, oyun içi para birimi satın alma gibi işlemlerde kullanıp kullanamayacağını merak etmektedir. Bu durum firmanın kampanya şartlarına göre değişiklik göstermektedir.

Epic Games tarafından dönemsel olarak birçok kupon sunulmaktadır. Bu kuponların bazıları yalnızca Epic Games Store’da yer alan oyunları satın almak için kullanılabilmektedir. Bazı kuponların ise eklenti veya oyun içi satın alımlarda da kullanılabildiği bilinmektedir. Bu nedenle satın almak istediğiniz ürünü belirlerken kullanmak istediğiniz kuponun kullanım şartları hakkında da bilgi sahibi olmanız faydalı olacaktır.

Oyun Kategorisine girerek yeni bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Epic Games Kuponu Özellikleri Nelerdir?

Epic Games kuponu özellikleri yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi kampanya koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte Epic Games kuponlarının genel özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Satın alma işlemlerinde kullanıma uygun Epic kuponu alınabilmektedir.
  • Epic Games kuponları ile satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğinizde kuponunuz tarafınıza iade edilmemektedir. Bununla birlikte hesabınıza yeni bir kupon tanımlanabilmektedir.
  • Kuponların hangi satın alımlar için uygun olduğu kampanya koşulları kapsamında belirlenmektedir. Bununla birlikte kuponları yalnızca Epic Games Store’da yer alan oyunlar için kullanabileceğinizi belirtmek gerekmektedir.
  • Epic Games kuponları yeni sezon biletleri satın almak için ve ön alımlar için kullanılamamaktadır.
  • Epic Games kupon, DLC’de kullanılamamaktadır.
  • Oyun satın alımlarında tek seferde yalnızca tek bir kupon kullanabilmeniz mümkündür. Aynı anda birden fazla kupon kullanılamamaktadır.
  • Tek bir oyun için yalnızca tek bir kupon kullanabilmeniz mümkündür.
  • Her kuponun miktarına bağlı olarak minimum harcama tutarı tanımlanmaktadır. Kuponu kullanabilmek için bu tutarda veya üzerinde alışveriş yapmanız gerekmektedir.
  • Epic Games kupon, tekrar haftalarında yalnızca mevcut etkinlikte kullanılabilmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.