Teknoloji Haberleri, Oyun Haberleri, Mobil Haberler

Blu Tv Nedir?

0 275

Blu Tv, üyelerine reklamsız bir şekilde özel film ve dizi izleme imkânı sunan bir platformdur. Netflix gibi özel yayın platformlarının çağolamya başlamasını bir fırsat olarka gören Blu Tv yapımcıları, Türkiye pazarına girerek sadece Türkiye’ye özel yayıncılık yapmaya başladılar. Blu Tv, herhangi bir reklam olmadan film ve dizi ilzeme özelliğinin yanısıra aynı zamanda Blu Tv özel yapımlarını da izleyenlerin önüne sunuyor. Blu Tv’de yer alan ayrıcalıklardan biri de televizyon kanallarını ücretsiz bir şekilde izleme deneyimi de sunması. Yani Blu Tv’yi bilgisayarda çalıştırdığınız zaman hem televizyon hem de film ve dizi izleme platformu olarak kullanabiliyorsunuz. Sizlerde Blu tv nedir diye soruyorsanız, yazımızı okumaya devam ederek ilgili platform hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Blu Tv Ayrıcalıkları Nelerdir?

  1. Reklamsız Film ve Dizi İzleme
  2. Herhangi bir uydu aracı olmadan, internet bağlantısı ile televizyon kanallarına sorunsuz erişim sağlaması.
  3. Blu Tv’nin kendine özel üretilmiş içeriklerini izleme.
  4. Blu Tv’nin youtube’daki içerik üreticileri ile ortak çalışması sayesinde, bazı youtube içeriklerini özel olarak Blu Tv platformundan izleme imkânı.
  5. Sansür Barındırmayan İçerikler

Reklamsız Dizi ve Film İzlemek

Reklamsız bir şekilde dizi ve film izlemek eminim herkesin çok istediği bir şeydir. Blu Tv nedir diye soranlar tam da bu sorunlarına cevap buluyorlar ve reklamsız bir şekilde dizi ve film izleyebiliyorlar. Reklamsız dizi ve film izleme deneyimi sayesinde pek çok içeriği herhangi bir reklam görmeden izleme imkânı elde ediyorsunuz.

Blu TV’de Hangi Yapımlar Var?

Blu Tv’de internet üzerinde kolayca bulabileceğiniz veya Netflix platformunda da listelenen içeriklere ek olarak, kendi özel yapımları da bulunuyor. Bu yapımlar,

  1. Sokağın Çocukları
  2. Behzat Ç
  3. Pavyon
  4. Masum

Yukarıdaki Blu Tv özel içeriklerinizi, Blu Tv’ye üye olarak reklamsız ve sansürsüz izleme deneyimine sahip olabilirsiniz.

İnternet Bağlantısı ile Herhangi Bir Uyduya İhtiyaç Duymadan İzleme Deneyimi

Blu Tv’yi yeni nesil akıllı televizyonlarda bulabilirsiniz. Blu Tv uygulamasını sadece internet bağlantısı ile televizyondan izleme deneyimi elde edebilirsiniz. Blu Tv normal televizyon kanallarını ve yayınlarını da canlı bir şekilde sunduğu için hiçbir uyduya ihtiyaç duymadan televizyon kanallarını kullanabilir ve seyredebilirsiniz.

Blu Tv Özel İçerikleri İzleme

Blu Tv nedir diye soran ziyaretçilerimiz için, yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi üyeler, Blu Tv’ye özel olarak üretilmiş içerikleri izleme deneyimi elde edebiliyorlar. Sokağın Çocukları, Pavyon, Sıfır Bir gibi pek çok özel içeriği sansürsüz bir şekilde en doğal hali ile Blu Tv’de izleme deneyimi elde edebiliyorsunuz.

Özel Youtube İçeriklerini Görüntüleme

Bazı Youtube kanalları, Blu Tv ile özel çalışmalar yürütmekte ve kendi özel içeriklerini Blu Tv üzerinde de izleme deneyimi sunmaktadırlar.  Bu şekilde youtube kanalına girerek izlenilemeyen özel içerikler Blu Tv’de özgürce izlenebiliyor.

Sansür Barındırmayan İçerik

Blu Tv bir internet yayıncısı olduğundan dolayı Rtük kontrolünde değiller, bu nedenle ücretli yapımlar için herhangi bir sansür uygulanması söz konusu değildir. Cinsel, şiddet, rahatsız edici görüntü içeren içerikler için herhangi bir sansür bulunmasa da çocuklar için özel yapılmış içerikleri izleme imkânı da elde edebilirsiniz.

Blu Tv Ne Kadar?

Blu TV ücretleri diğer pek çok yayın platformuna istinaden daha düşük olmaktadır. Blu Tv üyelik ücretleri, 19,90 TL olarak izleyicilerin önerisine sunulmaktadır.  Sizlerde sadece aylık 19,90 TL ödeyerek Blu Tv özel yapımlarına abone olabilir ve izleyebilirsiniz. Özgürce sansür barındırmayan ve kaliteli dizi ve film çekmek istiyorsanız, Blu Tv paketlerini mutlaka satın almalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.