Teknoloji Haberleri, Oyun Haberleri, Mobil Haberler

Netflixi Ücretsiz Kullanma Mümkün Mü? Abonelik Paketlerini Daha Ucuza Getirmenin Yolları

0 64

Netflix, herkesin severek izlediği ve takip ettiği bir film ve dizi izleme uygulamasıdır. Netflix üzerinde izleyebileceğiniz pek çok film ve dizi bulunmaktadır. Netflix’in bizzat kendi yapımı olan pek çok film ve diziyi de yine bu platformda bulabiliyorsunuz. Her şey çok güzel ama, bazı insanlara Netflix haliyle pahalı bir oluşum geliyor, sonuçta herkes ayda 20 ya da 40 lirayı dizi veya film izlemek için ödemek istemeyebilir. Bu yazıyı tam da bu sorun için bir çözüm önerisi bulmak için yazdık. Netflixi ücretsiz kullanma ya da daha ucuza getirmenin yolları nedir? Nasıl daha ucuz ve daha uygun şartlar altında Netflix platformunu izlemeye devam edebiliriz.

Netflix Abonelik Paketleri

  • Basit, Temel Paket
  • Standart Paket
  • Premium Paket

Temel Paket

Netflix’in temel paketi en çok tercih edilen ve kullanılan pakettir. Temel Paket satın aldığınız zaman iyi bir görüntü kalitesinde sınırsız dizi ve film izleme özelliğine sahip oluyor ve aynı zamanda tek bir cihazdan Netflix izleme özelliğine sahip oluyorsunuz. Tek bir cihazdan kastımız, siz dizi veya film izlerken aynı hesaba başka biri giriş yapıp Netflix izleyemiyor anlamına geliyor, yani siz iş yerinde izlerken aileniz veya arkadaşlarınızdan birisi evinde sizin hesabınızla izleyemiyor.

Aylık abonelik ücreti 18 TL

Standart Paket

Netflix’te en çok tercih edilen ikinci paket Standart Paket’tir. Standart paket satın aldığınız zaman HD görüntü kalitesine sahip oluyor ve pek çok dizi ve filmi en yüksek kalitede izleyebiliyorsunuz. Standart paket iki kişi tarafından izleme imkânı sunuyor. Yani siz Netflix izlerken başka biri de sizin hesabınızı kullanarak Netflix izleyebiliyor. Bu sayede aileden birileri veya arkadaşlarınızda sizinle aynı hesabı aynı anda kullanma imkânı ediniyor.

Aylık abonelik ücreti: 30 TL

Premium Paket

Premium Paket, Netflix’in son ve en yüksek fiyata sahip paketidir. Premium paket satın aldığınız zaman 4K HD görüntü kalitesine sahip olabiliyorsunuz. Netflix Premium paket pek çok şartlar altında kaliteli dizi ve film izleme imkanını size sunuyor, bu şekilde en iyi kalitede içeriği izleyebiliyoruz. Premium paketin en büyük avantajı, çok yüksek görüntü kalitesi sunması ve aynı zamanda 4 kişi tarafından aynı anda izleme imkânı sunmasıdır. Eğer abonelik ücretini bölüşecekseniz, alt paketlere kesinlikle uğramayın direk bu paketi alın.

Aylık abonelik ücreti: 42 TL

Abonelik Ücretinden Nasıl Tasarruf Edersiniz?

Temel Paket İçin,

Temel paket en ucuz paket olduğundan tasarruf etmek için pek fazla yol bulunmuyor, ancak farklı arkadaşlarınızla bölüşebilir ve ücreti daha da düşürebilirsiniz, ancak bu şekilde yaptığınız zaman aynı anda izleyebilecek kişi sayısı sadece 1 olduğundan, biri film izlerken siz izleyemezsiniz veya tersi durumda arkadaşınız veya abonelik ücretini bölüştüğünüz kişi izleyemez.

Standart Paket İçin

Standart paket ücretinden tasarruf etmek için yapmanız gereken şey çok basittir. Bir arkadaş bulabilir ve o arkadaş ile abonelik ücretini düşürebilirsiniz.  İki kişi paketi bölüştüğünüz zaman aynı anda Netflix’e girebilir ve izleme imkânı edinebilirsiniz. Bu şekilde temel paket standartlarını 18 TL’ye değil 15 TL’ye edinebilirsiniz.

Premium Paket İçin

Netflixi ücretsiz kullanma pek mümkün olmasa da Premium paketi 4 kişi ile bölüşürseniz kişi başı aylık sadece 10,50 TL’ye üst paket standartlarına erişebilirsiniz, aynı anda istediğiniz kadar film ve diziyi bölüşme imkânı ve aynı anda izleme imkanını edinirsiniz, bu şekilde sizlerde Netflix abonelik ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.