Teknoloji Haberleri, Oyun Haberleri, Mobil Haberler

En iyi Robot Süpürge Makinesi Tavsiyeleri

0 184

Robot süpürgeler, pek çok ihtiyacımızı otomatik olarak bizi zahmete sokmadan karşılayabildiği için, sıkça tercih edilmektedir. Robot süpürgelerin temel görev tanımı, siz evde yokken veya istediğiniz zaman otomatik olarak çalışıp evi süpürebilmesidir. Otomatik olarak çalışan bu süpürgeler, siz evde yokken çalışmaya ve evin her yerini süpürmeye başlar bu şekilde çalışan robot süpürgeler, size hiçbir ihtiyaç bırakmadan evi süpürebilmektedirler. Robot süpürgelerin fiyatları da normal süpürgelere kıyasla çok da pahalı değildir, bu yazıda sizlere en iyi robot süpürge tavsiyeleri vereceğiz.

En İyi Robot Süpürge Markaları

  • Xiaomi Mi
  • Bowai
  • İrobot
  • Anker Eufy

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Çok uygun bir fiyatla satışta olan söz konusu bu ürün, otomatik zamanlama özelliği ile çalışarak kısa sürede çok fazla iş becerebiliyor bu haliyle oldukça iyi işler çıkartan robot, siz evde yokken çalışıp evi süpürebiliyor. Eve geldiğinizde evin süpürülmüş ve temiz görünmüş olmasını istersiniz değil mi? En iyi robot süpürge markalarından biri olan Xiaomi’de bu var. Xiaomi’nin üretmiş olduğu bu robot size hiçbir iş çıkarmadan evi temizliyor tertemiz hale getiriyor. Sizlerde ürünü satın almak için, Hepsiburada.com veya diğer e-ticaret sitelerini kullanabilirsiniz.

Satış Fiyatı: 2,849 TL

Bowai Akıllı Süpürge

Sadece 236 TL gibi oldukça düşük bir satış fiyatına sahip olan Bowai Akıllı Süpürge çok iyi işler çıkartıyor. Süper bir şekilde çalışıp her yeri temizliyor. Siz evde yokken otomatik zamanlama özelliği ile evin her yerini temizliyor ve tertemiz bir evi sizlere sunuyor. Fiyat performans ürünü olan bu ürün, 236 TL’lik bir satış fiyatı ile bizce gayet iyi iş yapıyorlar. Bu cihaz yalnızca pille çalışıyor elektrik tüketmiyor.

Satış Fiyatı: 236,00 TL

iRobot Roomba

Süper yüksek kaliteye sahip bu ürün, standart bir süpürgeye göre beş kat fazla bir çekim gücüne sahip ve bu onu zaten süper bir süpürge yapmaya yetiyor. Kıl veya tüy bırakmayan fırçalar sayesinde en iyi şekilde evi temizliyor. Wifi bağlantısı kurularak uzaktan çalışma imkânı sunuyor ve bu haliyle süper bir iş performansını sizlere sunmaktadır. Her türlü zeminde kusursuz bir şekilde çalışıyor ve toz, kir ve saç gibi kalıntıları asla zeminde bırakmıyor, çok iyi çalışıp en iyi performansı sizlere veriyor. Uzaktan kontrol paneliyle siz evde yokken zamanlayabilir ve eve geldiğinizde kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Satış Fiyatı: 4,000 TL

Anker Eufy

Yüksek performans bekleyen ama fiyatı da uygun olsun diyenler için süper bir cihaz diyebiliriz. Siyah ve beyaz olmak üzere iki tür renge sahip olan bu cihaz sadece 1,999 TL’ye satışa çıkarıldı. Söz konusu bu ürün, 60 aya varan vadelerle tüketici kredisi alınarak satın alınabilmektedir.  Ürün pek çok açıdan şahane tasarımlara ve özelliklere sahip, söz konusu ürünü çok düşük fiyatlarla ve çok iyi özelliklere alabiliyorsunuz. 600 ml toz tutma kapasitesine sahip olan bu ürün, aynı zamanda 15mm kalınlığına kadar her türlü engeli de aşabiliyor.  Cihaz, 6 saate şarj oluyor ve birkaç gün kullanma imkânı sunuyor. Evin büyüklüğüne göre ortalama 10 15 dakika içerisinde bütün evi süpürüyor ve 100 dakikaya kadar da tek şarjla çalışabiliyor. Söz konusu ürünü taksitli olarak satın alabilirsiniz, bunun için Hepsiburada, N11 ya da Gittigidiyor.com’a bakabilir ve bu platformlardan satın alabilirsiniz. Ya da bunların yerine teknoloji marketlerine gidebilir ve teknoloji marketlerinden de satın alabilirsiniz.

Ürün Satış Fiyatı: 1,999 TL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.